İletişim Bilgileri

LODOS REKLAM ETİKET

  • Yetkili Kişi: YASİN ULUDOĞAN
  • Telefon numarası: +90 (318) 233-72-26
  • +90 (543) 549-90-44
  • MSN: lodosreklam@hotmail.com
  • Skype: lodosreklam@windowslive.com
  • Adres: KALETEPE MH. 966 SK NO:14, MERKEZ, Kırıkkale, 71400, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

2003 yılı itibari ile Kırıkkale'de kurulan firmamız yayın ve baskı tesisleri, reklamcılık ve ajans işleri ana sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Alüminyum metal etiket, Eloksal yüksek micron etiket, Asansör etiketleri, Stıkır yapıştırma etiket ve Asit indirme (kabartma-oyma) etiketler başta olmak üzere diğer etiket türleri ve Serigrafi Baskı Teknikleri, Sublimasyon – Transfer Sistemleri ile siz değerli kurum ve kuruluşlarında vermiş olduğu destekle alanımızda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.Amacımız müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve zamanında hızlı çözümlerle hizmet verebilmektir.

Our company was established in 2003 by the publishing and printing facilities in Kırıkkale, advertising and agency work shows that the main sectors of activity. Aluminium metal labels, anodized high-micron label, Elevator labels, adhesive labels, and Acid Stıkır download (relief-carved) tags as well as other types of label and Techniques Screen Printing, Sublimation – Transfer Systems and the support given by our esteemed institutions and organizations in our field operations etmekteyiz.Amacımız continue to serve customer satisfaction, quality products and timely solutions to speed.

وقد أنشئت الشركة في عام 2003 من قبل مرافق النشر والطباعة في كيريكال والإعلان وكالة العمل يدل على أن القطاعات الرئيسية للنشاط. التسميات معدنية من الألومنيوم، بأكسيد عالية ميكرون التسمية، والعلامات مصعد، مواد لاصقة ذاتيا، وحمض التنزيل (الإغاثة المنحوتة) به وكذلك أنواع أخرى من التسمية وتقنيات الطباعة على القماش، التسامي – نظم نقل والدعم المقدم من قبل المؤسسات الكرام والمنظمات في العمليات الميدانية لدينا الاستمرار في خدمة رضا العملاء، ومنتجات ذات جودة عالية في الوقت المناسب والحلول لتسريع.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: YASİN ULUDOĞAN
Web Sitesi: http://lodosreklam.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: LODOS REKLAM ETİKET
Şirket Türü: Üretici
Hizmet şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: ASANSÖR ETİKETLERİ,ALÜMİNYUM METAL ETİKET,ELOKSAL ETİKET,ASİT İNDİRME ETİKET,LEXAN PVC,YÜKSEK MİCRON,STIKIR ETİKET,PİRİNÇ-PASLANMAZ ETİKET,ASANSÖR BUTONLARI,DAMLA ETİKET,DİJİTAL BASKI,FOLYO KESİM,YÖNLENDİRME VE HER TÜRLÜ SERİGRAFİ BASKI TEKNİKLERİ.
İlgi Alanı: ASANSÖR ve İNŞAAT SAN., KAROSER ve DORSE SAN., MAKİNA SAN., ETİKET ve REKLAM SAN., TÜM İMALAT ve ÜRETİM SAN..
Adres: KALETEPE MH. 966 SK NO:14, MERKEZ, Kırıkkale, 71400, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (318) 233-72-26, +90 (543) 549-90-44
MSN: lodosreklam@hotmail.com
Skype: lodosreklam@windowslive.com
Web sitesi: http://www.lodosreklam.ticiz.com
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2003
Tüzük Sermayesi: 50 bin — 200 bin TL
Şirket Türü: Şahıs şirketi

Ticari Faaliyet

Ana Müşteriler: ASANSÖR FİRMALARI,KAROSER VE DORSE SAN.,İNŞAAT VE MAKİNA SAN.
Satış Hacmi (Yıllık) : 100 bin — 200 bin TL
Yıllık Alım Hacmi: 100 bin — 200 bin TL

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 100 m²'ye kadar
Bölge: KIRIKKALE / TURKEY
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 10'dan fazla
Sertifikalar: Diğer