İletişim Bilgileri

LODOS REKLAM ETİKET

  • Yetkili Kişi: YASİN ULUDOĞAN
  • Telefon numarası: +90 (318) 233-72-26
  • +90 (543) 549-90-44
  • MSN: lodosreklam@hotmail.com
  • Skype: lodosreklam@windowslive.com
  • Adres: KALETEPE MH. 966 SK NO:14, MERKEZ, Kırıkkale, 71400, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Grafik-Tasarım

15.03.2011 16:15

Logo-Amblem:
Firmanızın logo-amblemini yenilemek ya da yeniden yaptırmak istediğinizde sektörünüze ve şirket adına göre şekillendirebiliriz. İstekleriniz ve görsel tasarım anlayışımız doğrultusunda size en uygun logo-amblemi oluşturabiliriz.

Kartvizit:
Bugüne kadar kullandığınız standart kartvizitler yerine sizin için özel tasarlanmış kartvizitleri oldukça uygun fiyatlara hazırlıyoruz.

Broşür:
Firmanızın tanıtımında kullanacağınız materyalın ulaştığı kesimde yanında taşınabilecek kadar pratik olmasını istiyorsanız broşür tercih edebilirsiniz. Hızlı çalışmalarla ve göze hitap eden tasarımlar sunuyoruz.

İnsert:
Az sayfalı ve çok dağıtılabilecek basılı bir tanıtıma ihtiyacınız varsa insert uygulamalarımız size hitap edecektir. Ürün portföyünüzü tasarımlara satışı destekleyecek şekilde yansıtıyoruz.

Dergi:
Belli bir sektörde ya da tıp, akademik, sosyal, yöresel, moda, spor, eğitim, emlak, otomotiv, gıda gibi diğer alanlarda da reklamlarla desteklenmiş geniş kitlelere ulaşabilecek dergileri yayın kurulu ekibimizle hazırlıyoruz.

Katalog:
Geniş bir ürün portföyüne sahipseniz ve yapılan basılı materyalin müşterilerinizde uzun süreli kalmasını istiyorsanız katalog tercih etmelisiniz. Çok sayfalı katalog uygulamaları ürünlerinizi açıklamak, sergilemek ve anlatmak için yeterli olacaktır.

Kurumsal Kimlik:
Kurumsal bir firma olmayı hedefliyorsanız, kurumsal kimliğiniz bulunması gerekir. Kurumsal kimlikte, logo ya da ambleminizin değişik ortamlarda uygulanması, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, CD etiketi gibi dökümanlara ortak bir tasarım anlayışı ile uygulanması bulunmaktadır.

الشعار ، شعار :
عندما تريد أن يكون لديك شعار الشركة ، الشارة تجديد أو إعادة تكييف القطاع الخاص واسم الشركة. وفقا لفهمنا لتصميم البصرية التي تناسبك أطيب التمنيات ، وخلق على الشارة.

بطاقة الأعمال :
حتى الآن ، بدلا من استخدام بطاقات الأعمال القياسية التي صممت خصيصا لبطاقات العمل الخاصة بك ويستعد بأسعار معقولة جدا.

كتيب :
وإلى جانب تعزيز استخدام شركتك من المواد تصل إلى المناطق التي تريد أن تكون عملية بما يكفي لتحمل قد يكون من المفضل الكتيبات. نحن نقدم دراسات سريعة والتصاميم التي تروق للعين.

إدراج :
إذا كنت بحاجة إلى صفحة مقدمة وأقل كثيرا من إدراج المطبوعة التطبيقات الموزعة سوف يروق لك. محفظة منتجاتها لدعم تصاميم تعكس بيع.

جورنال / / :
قطاع معين أو والأكاديمية الطبية والاجتماعية والإقليمية الأزياء ، والرياضة ، والتعليم والعقارات والسيارات والمجلات الغذائي ، للوصول إلى جمهور واسع ، فضلا عن المناطق الأخرى التي يدعمها مجلس التحرير في إعلان يستعد فريقنا.

كتالوج :
إذا كان لديك مجموعة واسعة من المنتجات والتسويقي ، يجب أن المواد المطبوعة تريد للحفاظ على الزبائن اختيار المدى الطويل. جدا

Logo-Emblem:
When you want to have your company logo-emblem renew or re-tailor your sector and by company name. According to our understanding of visual design that suits you best wishes and create on-the emblem.

Business Card:
To date, instead of using standard business cards designed specifically for your business cards are preparing very reasonable prices.

Brochure:
Besides the promotion of your company’s use of the material reaches the areas you want to be practical enough to carry brochures may be preferred. We offer quick studies and designs that appeal to the eye.

Insert:
If you need an introduction page and a lot less than the printed inserts distributed applications will appeal to you. Product portfolio to support the designs reflect the sale.

Journal:
A particular sector or the medical, academic, social, regional, fashion, sports, education, real estate, automotive, food magazines to reach a wide audience as well as other areas supported by the editorial board of the ads are preparing our team.

Catalog:
If you have a broad product portfolio and catalog, the printed material you want to keep your customers should choose the long term.